BC ShuttLEQ
 Krimpen aan de Lek

Vereniging

Badmintonclub Shuttlek is opgericht op 1 oktober 1980 en bestaat op dit moment uit ongeveer 35 jeugdleden en 55 seniorleden.

BC Shuttlek is een vereniging voor zowel competitiespelers als recreanten. Je kunt recreatief vrijspelen door middel van ons 'afhang systeem', en daarnaast kun je je opgegeven voor de competitie, georganiseerd door de Nederlandse Badminton Bond, waarbij je wekelijks training krijgt.

Bestuur

Bestuur

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter

Piet Kortlever

06 22906319

pietkortlever@upcmail.nl

Penningmeester

Danielle Grevelingen


penningmeester@shuttlek.nl

Secretaris

Wijnand Pols

0180 851531

secretaris@shuttlek.nl

Voorzitter TC

Piet Kortlever

06 22906319

pietkortlever@upcmail.nl

Algemeen bestuurslid

Joke van Vuuren

0180 523734

j.vuuren82@upcmail.nl

Algemeen bestuurslid

Tom Faber

06 46078415

webmaster@shuttlek.nl

Algemeen bestuurslid

Masja Michielsen

06 50480403

masja93@shuttlek.nl

Algemeen bestuurslid

Daan van Haaster

06 12387623

djvanhaaster@hetnet.nl

Jeugd coordinator

Anita Evengroen

06 42377229

aevengroen@hotmail.com

 


Technische commissie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter

Piet Kortlever

06 22906319

pietkortlever@upcmail.nl

Vertegenwoordiger senioren

Joke van Vuuren

0180 523734

j.vuuren82@upcmail.nl

Materiaalbeheer

Alexander Gerats


alexandergerats@hotmail.com

 

Jeugdcommissie

Naam

Telefoon

E-mail

Algemeen lid

Jan-Willem Taylor-Parkins



Algemeen lid

Melanie Thoen



Algemeen lid

Maaike van der Elst



Algemeen lid

Helma van den Berg



Algemeen lid

Conny Noordegraaf



Verenigingstrainers

Naam

Telefoon

E-mail

Trainer senioren

Stefan Vissenberg

06 27977296

vissenberg.stefan@gmail.com

Trainer jeugd

Stefan Vissenberg

06 27977296

vissenberg.stefan@gmail.com


Algemeen

Naam

Telefoon

E-mail

Wedstrijdsecretaris senioren

Joke van Vuuren

0180 523734

j.vuuren82@upcmail.nl

Wedstrijdsecretaris jeugd

Anita Evengroen

06 42377229

aevengroen@hotmail.com

Ledensecretariaat

Wijnand Pols

0180 851531

secretaris@shuttlek.nl

Redactie clubblad 'Druppel'

Daan van Haaster

0180 516572

redactie.shuttlek@gmail.com

Webmaster

Tom Faber

06 46078415

webmaster@shuttlek.nl

Public relations

Piet Kortlever

06 22906319

pietkortlever@upcmail.nl