BC Shuttlek
 Krimpen aan de Lek

Vereniging

Badmintonclub Shuttlek is opgericht op 1 oktober 1980 en bestaat op dit moment uit ongeveer 35 jeugdleden en 55 seniorleden.

BC Shuttlek is een vereniging voor zowel competitiespelers als recreanten. Je kunt recreatief vrijspelen door middel van ons 'afhang systeem', en daarnaast kun je je opgegeven voor de competitie, georganiseerd door de Nederlandse Badminton Bond, waarbij je wekelijks training krijgt.

Bestuur

Bestuur

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter

Jorrit Veenis


voorzitter@shuttlek.nl

Penningmeester

Daan van Haaster


penningmeester@shuttlek.nl

Secretaris

Arjenne Vermeulen


secretaris@shuttlek.nl

Voorzitter TC




Algemeen bestuurslid

Sharon Hagenaar



Algemeen bestuurslid




Algemeen bestuurslid

Daan van Haaster


redactie.shuttlek@gmail.com

Jeugd coördinator

Maaike van der Elst




Technische commissie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter




Vertegenwoordiger senioren

 



Materiaalbeheer

Alexander Gerats




Jeugdcommissie

Naam

Telefoon

E-mail

Algemeen lid

Jan-Willem Taylor-Parkins



Algemeen lid

Melanie Thoen



Algemeen lid

Maaike van der Elst



Algemeen lid

Helma van den Berg



Algemeen lid

Conny Noordegraaf




Verenigingstrainers

Naam

Telefoon

E-mail

Trainer senioren

Stefan Vissenberg


trainer@shuttlek.nl

Trainer jeugd

Jan-Willem Taylor-Parkins

Melissa Evengroen

Cas van Ooijen


trainer@shuttlek.nl


Algemeen

Naam

Telefoon

E-mail

Wedstrijdsecretaris

Anita Evengroen


wedstrijdsecretaris@shuttlek.nl

Ledensecretariaat

Arjenne Vermeulen


secretaris@shuttlek.nl

Redactie clubblad 'Druppel'

Daan van Haaster


redactie.shuttlek@gmail.com

Webmaster

Kees Barnhoorn


webmaster@shuttlek.nl

Public relations