BC Shuttlek
 Krimpen aan de Lek

Vereniging

Badmintonclub Shuttlek is opgericht op 1 oktober 1980 en bestaat op dit moment uit ongeveer 35 jeugdleden en 55 seniorleden.

BC Shuttlek is een vereniging voor zowel competitiespelers als recreanten. Je kunt recreatief vrijspelen door middel van ons 'afhang systeem', en daarnaast kun je je opgegeven voor de competitie, georganiseerd door de Nederlandse Badminton Bond, waarbij je wekelijks training krijgt.

Bestuur

Bestuur

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter

Piet Kortlever



Penningmeester

Danielle Grevelingen


penningmeester@shuttlek.nl

Secretaris

Wijnand Pols


secretaris@shuttlek.nl

Voorzitter TC

Piet Kortlever



Algemeen bestuurslid

Tom Faber



Algemeen bestuurslid

Masja Michielsen



Algemeen bestuurslid

Daan van Haaster


redactie.shuttlek@gmail.com

Jeugd coordinator

Anita Evengroen


aevengroen@hotmail.com

 


Technische commissie

Naam

Telefoon

E-mail

Voorzitter

Piet Kortlever


pietkortlever@upcmail.nl

Vertegenwoordiger senioren

 



Materiaalbeheer

Alexander Gerats


alexandergerats@hotmail.com

 

Jeugdcommissie

Naam

Telefoon

E-mail

Algemeen lid

Jan-Willem Taylor-Parkins



Algemeen lid

Melanie Thoen



Algemeen lid

Maaike van der Elst



Algemeen lid

Helma van den Berg



Algemeen lid

Conny Noordegraaf



Verenigingstrainers

Naam

Telefoon

E-mail

Trainer senioren

Stefan Vissenberg


vissenberg.stefan@gmail.com

Trainer jeugd

Stefan Vissenberg


vissenberg.stefan@gmail.com


Algemeen

Naam

Telefoon

E-mail

Wedstrijdsecretaris senioren

 



Wedstrijdsecretaris jeugd

Anita Evengroen


aevengroen@hotmail.com

Ledensecretariaat

Wijnand Pols


secretaris@shuttlek.nl

Redactie clubblad 'Druppel'

Daan van Haaster


redactie.shuttlek@gmail.com

Webmaster

Kees Barnhoorn


webmaster@shuttlek.nl

Public relations